O firmie

Transtechnik Polska zajmuje się dystrybucją, serwisem oraz doradztwem technicznym w zakresie specjalnych rozwiązań transportu wewnętrznego i magazynowania.


Naszą specjalnością są rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów, bazujące na urządzeniach specjalnych – niestandartowych i nowoczesnych.

Obsługujemy największe polskie przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe zwłaszcza z branż: stalowej, automotiv, drzewnej, tworzyw sztucznych, budowy maszyn, energetyki i innych

Do grona naszych kluczowych klientów należą między innymi: KGHM, ALUPROF, GM Opel, , WAVIN Metalpast, Eletrownie Turów, Belchatów i Konin, SAPA Aluminium i wiele-wie;le innych

Firma powstała w 1995 roku pod nazwą Logistic Polska.

Pierwotnie zajmowała się importem i dystrybucją nowych i używanych wózków widłowych produkcji japońskiej TOYOTA, MITSUBISHI, i NISSAN, KOMATSU i TCM. Od 2007 roku firma jest autoryzowanym dystrybutorem wózków bocznych produkcji BAUMANN SRL oraz wózków specjalnych czterokierunkowych i wielokierunkowych produkcji HUBTEX Maschinenbau GmbH oraz GENKINGER.

W kolejnych latach do grona dostawców firmy dołączyły firmy:
- MasterMover – producent elektrycznych ciągników przemysłowych prowadzonych dyszlem
- FLEXI – producent wózków przegubowych
- MAFI – producent ciężkich ciągników przemysłowych

Transtechnik Polska
w liczbach

team (1)
23

Lata doświadczenia

team (1)
10

Osób na pokładzie

team (1)
500

Klientów z całego świata

Wszystkim swoim klientom Transtechnik Polska zapewnia fachowe doradztwo na etapie planowania inwestycji.


Przygotowanie oferty poprzedzone jest dokładną analizą potrzeb i wymagań technicznych klienta. Naszym bezwzględnym priorytetem jest końcowa satysfakcja klienta gdyż tylko to zapewnia nam referencje, dzięki którym stale pozyskujemy kolejnych – nowych klientów. Na niezadowolonych klientów nie możemy sobie pozwolić.

Dlatego też współpracując z naszą firmą zawsze możecie Państwo liczyć na fachowość, uczciwość i partnerstwo z naszej strony. Fachowość gwarantuje Państwu nasze blisko 20-letnie doświadczenie rynkowe oraz profesjonalna wiedza naszych pracowników nabyta podczas pracy m.in. w koncernach Jungheinrich i Toyota.

Dzięki posiadanym kontaktom, na etapie przygotowania inwestycji pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych instrumentów finansowych takich jak leasing czy dotacje unijne.

Po dostawie zamówionych urządzeń zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis techniczny na terenie całego kraju oraz zapewniamy, szybkie i nieprzerwane dostawy części zamiennych

Uzupełnieniem naszej działalności są audyty techniczne, szkolenia, przygotowania dokumentacji technicznej i inne.

Będzie nam miło zaliczyć Państwa do grona naszych klientów – serdecznie zapraszamy do współpracy!