Ciągniki dyszlowe MasterMover

Elektryczne ciągniki przemysłowe MasterMover prowadzone dyszlem to optymalne rozwiązania do transportu wewnątrzzakładowego wszędzie tam gdzie ładunek znajduje się na platformie/przyczepie kołowej lub na wózku szynowym.

Ciągniki te stosuje się do pchania i ciągnięcia ładunków o wadze od kilkuset kilogramów do 35 ton dla ładunków na platformach kołowych oraz do 120 ton dla ładunków na wózkach szynowych. Przy zastosowaniu dwóch ciągników jednocześnie (synchronizacja bezprzewodowa) możliwe jest podwojenie w/w możliwości.

Każdego dnia, na całym świecie elektryczne ciągniki przemysłowe brytyjskiej firmy MasterMover są wykorzystywane przez największe firmy do wydajniejszej realizacji procesów produkcyjnych i logistycznych, zwiększania poziomu bezpieczeństwa i przyspieszania pracy.

Ręczne ciągniki przemysłowe cechują się niewielkimi gabarytami i masą własną w stosunku do ciężaru holowanego ładunku.

Ciągniki MasterMover są w stanie w kontrolowany i bezpieczny sposób przetransportować tysiące ton ładunku, który w innych okolicznościach wymagałby ręcznego przenoszenia lub niewydajnego ciągnięcia przez znacznie większe pojazdy kołowe.

Ciągniki przemysłowe MasterMover może obsługiwać każdy przeszkolony operator, bez konieczności posiadania specjalnych uprawnień co oznacza, że każda firma bardzo szybko dostrzeże zalety jego stosowania: pełną zgodność z przepisami BHP, znaczny spadek liczby wypadków oraz mniejszą ilość straconego czasu pracy.

Najwazniejsze zalety ciagników MasterMover:


  • Bezpieczne przemieszczanie ładunków w zatłoczonych pomieszczeniach produkcyjnych
  • Ograniczenie przestojów – nie trzeba czekać na wózki widłowe ani suwnice
  • Mniejsza liczba osób niezbędnych do przemieszczania ciężkich lub nieporęcznych ładunków
  • Większa kontrola i lepsza sterowność, a co za tym idzie – poprawa bezpieczeństwa pracy

Dostępny jest pełny asortyment różnorodnych ciągników do różnych ładunków i warunków pracy